22F-A4P2N103 / PowerFlex 4M
7198.36 https://www.endustriyelticaret.com Stoklarda! Hemen Sipariş Ver!
22F-A4P2N103 / PowerFlex 4M 0.75 kW - AC Monofaze Frekans İnverteri - 5,2 A
Stok Kodu22F-A4P2N103
Yeni
Ürün
İndirimli
Ürün
Kdv Hariç 5.998,64  + KDV
Kdv Dahil 7.198,36  14.396,73
Stokta var
Bu üründen Adet
Ürün Açıklaması
PowerFlex 4M AC Monofaze Frekans İnverteri, 0,75 kW gücünde 4,2 Amper, 174x72x136mm ebatlarında Monofaze, Modbus RTU haberleşme protokolüne sahip, LCD ekranlı, potansiyometreli.